W Elixir Day SPA znajdziesz ukojenie i odetchniesz pełną piersią. Nasz klimatyczny salon, położony w pobliżu Krakowa, powstał z fascynacji pięknem, naturą i pszczołami. To miejsce, gdzie możesz odpocząć i zapomnieć o codziennych troskach, a także zadbać o swój wygląd i samopoczucie. Nasze nowatorskie zabiegi i bogate doświadczenie pozwolą Ci odkryć prawdziwe piękno.

Naszą misją jest wspieranie w odzyskaniu wiary w siebie i swoje możliwości, poprzez tworzenie nowego wizerunku i sprawianie, abyś zawsze czuła się komfortowo we własnym ciele. Jesteśmy tu, aby dodać energii i sił nawet najbardziej zapracowanym, aby cieszyli się pełnią energii i powitali każdy dzień z uśmiechem na twarzy. Kładziemy nacisk na najlepsze, profesjonalne kosmetyki od renomowanych światowych marek, zapewniając najwyższą jakość usług dla naszych klientów. Chcemy troszczyć się nie tylko o Twoje zewnętrzne piękno, ale także o Twoje wewnętrzne dobre samopoczucie. Wierzymy, że holistyczne podejście do człowieka pozwala osiągnąć wewnętrzną harmonie i równowagę.

Autorskie
rytuały SPA

Sprawdzone
marki

Doświadczeni
specjaliści

Kompleksowa
obsługa

Zastanawiasz się który zabieg będzie dla Ciebie najlepszy?"

Zapraszamy do kontaktu - pomożemy!

Zapraszamy na indywidualną konsultację, podczas której nasze doświadczeni eksperci pomogą Ci wybrać najlepszy zabieg dostosowany do Twoich wymagań i potrzeb.